Уписи летен семестар 2018 

 

Уписите за летниот семестар почнуваат денес и траат до 12 февруари 2018 година 

Наставата почнува на 12 февруари 

 

Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo. 

3220 205 / 070 29 69 48 / 071 699 031