Уписите за летниот семестар 2017 се во тек 

 

ШПАНСКИ СО ПОСЕБЕН БЕЛЕГ  

ИТАЛИЈАНСКИ ~ ФРАНЦУСКИ ~ ТУРСКИ ~ РУСКИ ~ ГРЧКИ

 

 

Наставата почнува на 08 февруари

3 220 205 / 070 29 69 48 / 071 69 90 31 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

https://www.facebook.com/castadiva.skopje/