УПИСИ СЕПТЕМВРИ 2017 

 

Започнаа уписите за новиот семестар 

Наставата почнува на 13 септември

Повеќе информации на

3 220 205 / 070 29 69 48 / 071 699 031 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

https://www.facebook.com/castadiva.skopje