Уписи летен семестар 2018 

 

Уписите за летниот семестар почнуваат денес и траат до 12 февруари 2018 година 

Наставата почнува на 12 февруари 

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

3220 205 / 070 29 69 48 / 071 699 031