Поради голем интерес се отвори нова, петта група по шпански јазик

ниво А1

 вторник и четврток од 20:40 часот  

 

 

ГРЧКИ ЈАЗИК

петок од 18 до 20 часот 

 

3220 205 . 070 29 69 48 . 071 699 031 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.